Eluke

Juuni

Vaatasin üks päev siin blogis ringi ja endal on nii tore vanu postitusi lugeda ja pilte vaadata. Seega mõtlesin, et teen kuu kaupa väikese kokkuvõtte endale mälestuseks. Kui mõtlen tagasi, mis juunis üldse toimus, siis ega väga ei mäletagi, aga pilte vaadates meenub, kui palju toredaid hetki tegelikult oli.

Meil Heleriga on mingi teema sirelitega. Nii väga ootame aega, mil nad õitsema hakkavad ja kuidagi märkamatult ühel hetkel avastad, et nad on ära õitsenud ja see maagiline aeg on läbi.
Kodulinn on mul ilus.
Käisime kolleegidega kokteilikoolitusel ja saime ise erinevaid jooke valmistada. Hästi tore oli. Ja joogid olid ka väga maitsvad.
Ma olen ise hakanud müslit tegema. Nii hea. Minu arust palju maitsvam kui suhkrut täis poemüsli.
Juunikuu möödus jalgpalli EMi tähe all. Vahepeal, kui oli kolm mängu päevas, ei jõudnudki eriti muud teha kui jalkat vaadata. Mina olen aastaid hoidnud pöialt Saksamaale, kel paraku sel turniiril ülemäära hästi just ei läinud. Mis seal ikka.
Juunikuu kohta sai päris palju rannas käidud.
Armsal Eval oli sünnipäev.
Kinkisime Heleriga Evale vinüülimängijale kõlarid. Ta oli väga rõõmus. Ja need sobivad ta korterisse väga hästi.
Eva on muidu suur kokkaja-küpsetaja, aga oma sünnipäevaks ta ei jõudnud kooki küpsetada Seega naersime, et see sünnipäev jääb meelde kui poekoogisünnipäev.
Lapsena arvasin, et pojengid on vanainimeste lilled ja pidasin imelikuks kui neid kingiti. Olid need ju kõigi vanaemade hoovides ja seega tundusid kuidagi tavalised. Nüüd on need ühed mu lemmiklilled.
Käisime Heleriga Rõuges ja me kuidagi olime nii hetkes, et unustasime pilti teha. Mul ongi sealt kaks pilti. See ja siis järgmine.
Juuni on nii äge, sest siis on ju lõpetamiste aeg. Järgmine aasta on siis loodetavasti ka minu lõpetamine.
Kusjuures mul on juunikuust päris palju autoselfisid. Ju siis oli palju autoga sõitmist.
Kuna elu on nii kiire olnud, siis on lugemine kuidagi tagaplaanile jäänud. Aga püüan juulis rohkem pingutada, et selleks aega võtta.
Eva sai rõdule kiige üles ja nüüd on seal kohe eriti mõnus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.