Ilu

Lumi teeb imet

Juba päris noorena pakkusid mulle kõik ilu- ja kosmeetikatooted suurt huvi. Mäletan, et emal oli sõbranna, kellel oli alati ägedaid ilutooteid ja kes neid ka mul lahkelt lubas proovida. Temalt sain ilmselt ka oma esimesed päris isiklikud jumestustooted. Oi, ma olin rõõmus.

Tänaseni meeldib mulle katsetada erinevate toodetega. Siiski käib see mul periooditi, sest vahel ei viitsi ma end näiteks üldse meikida. Teine kord aga meigin igapäevaselt.

Rääkides ilutoodetest, siis mul on hea meel, et Eestis on selles vallas nii palju ägedaid tegijaid. Ma ikka püüan nendega kursis olla ja hea meelega ka katsetan nende tooteid.

Täna räägin Lumi toodetest, mida olen küll varem kasutanud, aga nüüd justkui taasavastanud enda jaoks.

Tellisin vast üks kolm nädalat tagasi kolm toodet: niisutava näopuhastuspiima (mida olen varemgi kasutanud) ja superbloom geelkontsentraadi. Lisaks ka matistavad kanepikiust paberid. Kingituseks sain ka väikese regenereeriva öökreemi.

Siit järgneb nüüd pikk kiidulaul. Kõigepealt mulle meeldib Lumi puhul see, et nende taga seisab teadus: ettevõtte on võrsunud Tartu Ülikoolist. Tooted on arendatud koostöös ülikoolidega ja mis saab olla veel parem reklaam tootele, kui see, et teadus on asjasse segatud.

Peale selle meeldib mulle, et Lumi tooted näevad oma minimalismis stiilsed välja. Rõõmus olen ka selle üle, et tooted praktiliselt ei lõhna. Jah, alguses on tunda justkui mingit ravimtaime lõhna, aga sellega harjub üsna kiiresti ära ja edaspidi ei pane seda tähelegi. Mulle viimasel ajal on vastu hakanud tooted, mis on hästi intensiivse lõhnabuketiga. Seega on Lumi tooted kui sõõm värsket õhku. Lumi (aga ka mõne teise eesti kosmeetikatoodete brändi) puhul meeldib mulle see, et e-poest saab tooteid tellida ilma pakendita. Ma olen ammu mõelnud, milleks on vaja kreemidele või vahel ka näiteks šampoonipudelitele veel omakorda pakend ümber panna. See läheb otsejoones prügikasti. Lumi puhul saab toote tellida pakendita ja minu silmis on see suur pluss. Pooled e-poes tehtavad tellimused lähevadki teele ilma pakendita. Lisaks on neil kena koduleht ja kasutavad nad ka kaunist emakeelt. Ma olen sattunud mitmesse e-poodi, kus toodete kirjeldus oleks otsekui google translate’iga tehtud ja tee, mis tahad, aga ei tekita minus taoline netipood usaldusväärsust.

Kogu eelnev jutt ei loeks aga midagi, kui tooted ise ei oleks piisavalt head. Juba esimese ööga, mil uued tooted endale näkku määrisin, märkasin ma muutusi oma nahas. Esiteks oli nahk järgmisel hommikul mõnusalt pehme ning ei olnud nii tuhm kui enne.

Nüüdeks olen kasutanud näopiima ja seerumit iga päev nii hommikul kui õhtul ja tõepoolest teevad tooted seda, mida lubavad – mu näotoon muutub järjest ühtlasemaks. Mul on käe peal üks väike haav, mis hakkab armiks muutuma. Olen selle kuskilt hiljaaegu saanud. Üks õhtu huvi pärast panin superbloom geelkontsentraati ka sinna peale ja ära sa märgi: hommikuks oli haav tunduvalt väiksemaks jäänud.

Matistavad kanepikiust paberid on ka täitsa head. Kui olen märganud, et nägu natuke läikima hakkab, siis patsutan ühe paberiga nägu ja paber imab üleliigse rasu endasse. Kusjuures, kui ma näiteks üks päev olen pidanud paberit kasutama, siis järgmised päevad on ses osas mureta ja nägu ei hakka üldse meigi all läikima.

Seega, kellel on probleemne nahk, siis ma julgen küll Lumi tooteid soovitada. Olen juba järgmised tooted ka välja valinud, mida kindlasti proovida tahan. Eks ma annan hiljem teada, kuidas on, aga kasvõi kodulehelt arvustusi lugedes tundub, et pettuma ei pea.

Praegu on neil ka soodusmüük, mis kestab 23. detsembrini: kuu aja jooksul saab Lumi tooteid soetada 23% odavamalt. Minu meelest on päris lahe ka see, et 29. novembril ehk nn mustal reedel on nende e-pood üldse suletud. Seda protestiks 24 tunnise tarbimispeo vastu. Vot, mulle meeldivad ettevõtted, kes julgevad erineda ja kellel on omad põhimõtted.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.