Uncategorized

Maksin reklaamide vaatamise eest

See, mis pealkirja trükitud sai, vastab tõele. Tundub hästi jabur minna kinno ja maksta selle eest, et vaadata kaks tundi reklaame, aga seda ma tegin ja nii nägingi möödunud aasta reklaamimaailma Oscariga pärjatud parimaid klippe.

Seal oli kolm kategooriat vist: pronks, hõbe, grand prix. Kusjuures mulle meeldisid pronksi saavutanud reklaamid rohkem kui kõrgeima koha pälvinud.

Neid reklaame vaadates mõtlesin, et küll on ikka andekaid inimesi, kes suudavad nii lühidalt nii mõjusaid lugusid jutustada. Selliseid lugusid, mis lähevad hinge või tekitavad lihtsalt mingeid emotsioone. Ma tahaksin ka praegu tööl ühe laheda reklaami välja mõelda, aga mis teha, kui ei ole antud sellist loovust. Muidugi annan ma endale aru, et tavaliselt sünnivad taolised klipid suure meeskonna kaasabil, aga ikkagi tahaks ühel päeval ka maha saada mõne ägeda reklaamiga.

Näeks telekast saadete vahepeal selliseid reklaame, siis ma üldse ei nuriseks reklaamipauside üle, aga me näeme ikka vaid Vanishi ja teiste pesupulbrite idiootseid turundussõnumeid. Kuigi Eestis tegelikult tehakse päris ägedaid reklaame ka. Noepil tuleb Nubluga Tartus suur kontsert ja sellest tuli “Tõe ja õiguse” põhjal päris äge reklaamklipp.

Ma pikka juttu täna ei teegi, vaid jagan oma lemmikuid reklaame, mille internetiavarustest üles leidsin.

See vist oli üks mu lemmikuid. Lihtne idee iseenesest, aga mõjus võimsalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.