Jutustamised,  Reis

Nädalavahetus Pärnus

Teate, ma olen küll julgelt see inimene, kes hea meelega ilmast räägib, sest ilus päikesepaisteline ilm annab mulle nii palju energiat ja tahaks seda kohe kõigiga jagada. Veetsime sõpradega nädalavahetuse Pärnus, kus oli veel eriti soe. Lausa nii, et käisin pusa väel ringi.

Mul ei ole ammu olnud sellist nädalavahetust, kus töö mõtteid mõtlema ei pea ja saab lihtsalt olla arvutit avamata. Nii hea ja värskendav oli kohe olla. Üha rohkem olen mõelnud, et peaks ka nutipaastu pidama. Kasvõi nädalavahetustel. See on tegelikult ikka päris hirmus, kui palju aega ma internetis veedan.

Tulles tagasi algse teema juurde, siis meie väljasõit algas väikese viperusega: hotelli jõudes avastasime, et minu ja Signe toa broneering on kaduma läinud. Kuna kõik kohad antud majutusasutuses olid tolleks ööks välja müüdud, siis pidime teise ööbimiskoha omale otsima. Irooniline oli muidugi see, et Signe algatas selle Pärnu nädalavahetuse idee ja kõiki teisi meie seltskonnast ootasid kenasti toad kokkulepitud hotellis. Igatahes leidsime endale kiiruga teise koha, kus ööbida ja tegelikult oli too isegi parem, sest seal oli ka spaa osa, kus me siis järgmine hommik mõnuleda saime. Laupäevaks saime endale ikkagi teistega samasse hotelli toa. Küll aga pakkus kogu see intsident meile kõvasti nalja ja Signe sai mu käest korralikult puid alla, kuigi tegelikult mind sellised seigad ei morjenda ja lõppkokkuvõttes ei ole ju erilist vahet, kus külg maha keerata.

Külastasime laupäeval ka Tervise Paradiisi veekeskust, kus me tegelikult oleme sama seltskonnaga varem ka käinud. Mina, kui suur veekeskuste fänn, pidin tõdema, et hakkan vist suureks saama, sest torust alla laskmine ja muu selline ei pakugi mulle enam nii suurt lõbu kui varem. Tore oli ikka. Igatahes veetsime tol päeval vast üks viis või kuus tundi vees ja saunades. Oli päris mõnus. Väsitav ka muidugi, sest õhtul suikusin unne koheselt kui pea patja puudutas.

Pärnu on igatahes üks äraütlemata mõnus linnake ja iga kord sealt lahkudes mõtlen, et peaks ikka tihemini sinna sattuma.

Huvitav lugu kah: mina ja Signe ei arutanud, mis me kaasa võtame. Juhtus aga nii, et tulime samade riietega. Meil olid samasugune jakk ja jalanõud. Peaaegu oleks ma ühe samasuguse pluusi ka kaasa võtnud nagu Signel on, aga miskipärast ei võtnud. Meil ühest küljest on hästi erinev stiil, aga teisalt nagu näha, siis ka väga sarnane. Siin piltidel näetegi meid samade riietusesemetega, et siis teate, et see pole mingi meie grupi vormirõivastus või muud sellist. (Kuna me käisime kahekesi jalutamas ja ma ülejäänud ajast kaamerat ei kasutanud, siis teistest meie seltskonna inimestest mul pilte näidata paraku pole. Aga nad olid tõepoolest olemas 😀 )

Lisa kommentaar