Eluke

Suvesoe

Tere-tere-tere ja head uut töönädala algust. Neile, kes praegu puhkavad, head puhkust. Sel suvel oleme küll saanud ikka korralikku suvesooja nautida ja paistab, et saame veel. Loodetavasti ka siis, kui mul augustis puhkus on. Vesi on peaaegu igal pool nii soe, et võibki ujuma jääda. Nagu Vahemeres suvel. Kusjuures esimest korda elus on mul sel suvel tekkinud tedretähnid. Üsna õrnalt, aga siiski. Nii veider.

Käisime sõpradega nädalavahetusel festivalil Võnge. Mõnus on linnast eemale saada, olla niisama, nautida head muusikat ja seltskonda.

Täna alustas järjekordset hooaega mu lemmik Tõrva raadio, kus ka minul mitu saadet eest vedada. Kel mahti, siis kuulake, kuidas noored raadiot teevad ja mis nad kõnelevad. Kuulata saab siit.

Aga egas midagi. Panen mõned pildid nädalavahetusest. Kusjuures me olime kuidagi nii hetkes, et pilditegemine ei tulnud isegi meelde, seega ega mul eriti olegi pilte sellest nädalavahetusest.

Signe tegi mulle ilusa patsi. Mis sa palavaga ikka teed, kui istud puude varjus ja punud patsi.
Hommikusöögi vaade.
Naersime Heleriga, et oleme nagu sealt filmist “Midsommar”
Suvi on ikka maailmamõnusaim aeg. Lähed jalutama ja märkad, kuidas metsaalune punetab. Need metsmaasikad olid küll nii magusad. Võibolla seepärast ka, et ise korjasime.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.